Keresés

Részletes keresés

MaCS Creative Commons License 2000-04-01 03:22:30 414
Halihó!

Szerintem ETZ. Van alkatrészellátás, kevés gond, jól kezelhető gép.
Nekem van egy 250-esem, és teljesen elégedett vagyok vele. 80-as tempó mellett kb. 3,5 litert eszik, városban egyel többet.
Eredetileg el akartam adni, mikor bejött a Honda, de végül nem volt szívem hozzá. Tegnap is ráültem, és nagyon jó volt nyomulni vele!

Üdv: MaCS

A hozzászólás:
CsA Creative Commons License 2000-03-23 15:15:07 407
Üdv motorosok!

Most olvastam bele a topic-ba, rögtön ki is nyomtatom az eddigi hozzászólásokat. (Munkahelyen nem igazán lehet böngészni, majd otthon elolvasgatom.)
Én egy 1968-as Cz (Cezet) 175 típusú, bordó színű (eredeti fényezés) burkolt kétkerekűvel bírok, kb. 29ekm van benne.Teljesen eredeti, eltekintve az utólag készített, de a gyáritól sokkal kényelmesebb és szebb üléstől. Nagyon ritkán használom, most nincs is rajta vizsga, de az idén a'sszem levizsgáztatom. Elméletileg 95 km/h a vége, bár gyakorlatban csak 80-ig volt szivem kiprószálni. Nem is igazán száguldásra termett gép. 60km/h-val poroszkálva 2,7-2,8 körül fogyasztgat. Ilyenkor kb. 3000-et forog, de a ford.számmérő sajna nem volt szériatartozék 1968-ban.
Azonban mindennapi használatra nem szeretném befogni.
Érdekelne, ha megírnátok tapasztalataitokat néhány más gépről, ami szóba jöhet nálam. Gondolkodom az ETZ 150 és 250, ill. a Jawa 350 típusokon, de túl sok gyakorlati infót nem tudtam gyűjteni. Melyik mennyit fogyaszt városban, ill. országúton kb. 80-as tempónál, ill. milyen végsebességeket produkáltatok?
Van valakinek gyakorlati tapasztalata ezekről?

Üdv:
CsA

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!