|
|
|
|
 |
iglesias01
2000-03-22 10:55:40
|
105
|
Ezek a bandák mind rendelkeznek demóanyaggal. Persze fogalmam sincs, hogy kilincseltek-e valaha is kiadónál. A fellépéseikre van kereslet. (Legalábbis úgy tűnik)
|
|
A hozzászólás:
 |
Paff
2000-03-22 10:42:59
|
102
|
Demókészítés, Kiadók kör megvolt?
Mert ugye "ha a hegy nem megy mohamedhez..." Így csinálja szinte mndenki. Demó. Házalás.
Ha jók, sikerülni fog, de nagy valószínűséggel kellenek kompromisszumok. Nem akarok látatlanban nyilatkozni, de szerintem a következőkkel kell első körben megbarátkozni:
- Magyarul kell énekelni. Mindenképpen.
- Az angolszász iránynak a "happy-bb" könnyedebb irányát kell nyomni.
|
|
Előzmény:
 |
iglesias01
2000-03-22 10:27:57
|
101
|
| Ezek a zenekarok nem ma kezdték. Igazad van, a jazzrock-kal és a metallal nem lehet nagyot szakítani. Viszont közülük a Flug már inkább a befutók között lehetne. Amennyire én ismerem a csapatot (tavaly óta figyelem őket) egyszer már átalakuláson mentek keresztül. A zenéjük nagyon befogadható (annak ellenére, hogy rock) és a bulijaik általában jó hangulatúak szoktak lenni. Nem egy ugrabugrálós, szoláriumozott zenekar. Jól szólnak és ennyi elég. Ráadásul egészen vaskos pletykák keringenek róluk, ill. a tagokról, ami azért nem semmi ahhoz képest, hogy nem ők folynak a csapokból! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|