|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
taubácsi
2000-03-08 22:08:58
|
75
|
szia érdekes amit írsz.
Én hónap végeken tapasztaltam ugyan ezt.Rendszeresen!! Amikor szerencsétlen felhasználó próbálná percre pontosan kihasználni a kifizetett szolgáltatást nem tud belépni a serverükre.
De most már úgyis mindegy:-)))
Hogy hogy nem váltottál még??? Már kifizetted ezt a hónapot?
tau |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2000-03-08 21:44:34
|
74
|
Uraim/Holgyeim
Nezzetek meg:
Mivel gyanusan kozeledem a 20 oras tarifam felso hatarahoz ( sajna en az este 8 utan belepok nepes
taboraba tartozom..) gondoltam lekerdezem a felhasznalt idot:
Az alábbi URL letöltésekor: http://tacacs.elender.hu/usage/
a következő hiba lépett fel:
Sikertelen kapcsolatfelvétel
A rendszer válasza:
(111) Connection refused
A kiszolgáló szerver vagy az adott hálózat valószínűleg nem működik. Kérjük, ismételje meg kérését!
MIERT nem mukodik? komolyan mr Koka, miert nem?
en tenyleg kenytelen vagyok otthagyni magukat...
ez abnormalis, hogy minden masnap valami maguknal nem mukodik....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|