|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tuzson
2000-03-08 01:42:47
|
71
|
Már leírtam ebben a topicban, hogy melyik szolgáltatónál vagyok, igazán nem reklámot szeretnék nekik csinálni, mert se rokonom, se ismerősöm nem dolgozik ott, egyszerűen nem vagyok a bukszám ellensége. Hogy bűzlik-e náluk valami nem tudom. De mire is gondolsz? Milyen technikai magaslatok kellenek egy magamfajta átlagfelhasználónak?
Stabilan működik, de nem dicsérem tovább, mert Murphy törvéynei szerint.....
|
|
Előzmény:
 |
kivi
2000-03-07 21:37:22
|
70
|
Kurvára ciki, hogy úgy néz ki, mintha az Elender lenne a szívem csücske, és meg akarnám védeni minden áron. De akkor is elmondom a véleményemet! :)
Nemtom melyik szolgáltatónál kerül kb. 4000pénzbe a korlátlan csomag, de akkor ott valami bűzlik.
És mégvalami: igaz hogy az Elendert többször megtörték. Igaz, hogy parasztok az üfsz-nál. Igaz, hogy elvették a kedvezményeket. De _technikailag_ szerintem még mindig jóval magasabb szinten állnak mint a "kis" ISP-k. Lehet, hogy tévedek, de nekem ez a tapasztalatom.
Ja, és nincs náluk semmilyen érdekeltségem! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|