Keresés

Részletes keresés

tuzson Creative Commons License 2000-03-07 00:06:10 69
kivi írta:
a korlátlan csomag már csak 7500pénz

????
Én ugyanúgy korlátlan előfizetésért a felét fizetem, és ahogy olvasom a többieket, semmivel sem kapok kevesebb szolgáltatást.
Ezért a kitartásért nem kapsz hűségpontokat.

A hozzászólás:
kivi Creative Commons License 2000-03-06 03:41:14 64
Az Interware is úgy csalogatja az embereket mint a légypapír. Aztán egyszercsak.... kopp. Velük kínszenvedés külföldi oldalakat letölteni, mert brutálisan kicsi a külföldi sávszélességük. Ez tipikusan az olcsó hús és a híg lé esete.

Egyébként (mint már mondtam) én maradok az Elendernél. Mivel a korlátlan csomag már csak 7500pénz (fél éve még 10e felett volt) bőven megéri. Így elvileg egész nap akkor csatlakozom amikor akarok. Az adatforgalomban nincs limit, a decemberi rekordom 1,8G volt.
Műszaki hibával sem találkoztam mostanában. 33,6-os modemmel gyakran 3k/s-el jönnek az ftp-k, a napster, stb. Talán ha havonta 1-2-szer lebont, akkor már sokat mondok. '99 elején volt egy időszak, amikor nem lehetett 22óra után bejutni, de azt megoldották. Nekem innen Budapestről soha nem szokott foglalt lenni.
Valaki itt azt mondta, hogy a Matáv soha nem foglalt. Hát... én pont az ellenkezőjét hallottam: a legnagyobb hibája a Matávnetnek, hogy nagyon gyakran órákig nem lehet bejutni. Ha bent vagy, onnantól már jó.

Egy szó mint száz: _én_ meg vagyok elégedve velük, mert ha vannak is hiányosságaik (vannak!!!), azok engem nem érintenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!