En az alabbi maileket kuldtem az elendernek , de nem ertek ra valaszolni...
egyebkent nekem mar megvan a datanet elofizetesem.
tudja valaki, hogyan lehet peldaul itt az indexen az infomban kicserelni az elenderes cimemet az ujra? esetleg moderator ur/holgy nem tudja?
TISZTELT ELENDER!
ENGEM KEVESSE ERDEKEL MOST A HIRLEVELUK, UGYANIS TEGNAP A WWW.ALTAVISTA.COM MA PEDIG A WWW.INDEX.HU CIMEKRE KOZOLTE A SZERVERUK, HOGY:
A(z) www.index.hu szervernévhez nem lehet meghatározni az IP címet.
A dnsserver válasza:
Name Server for domain 'www.index.hu' is unavailable.
Ez azt jelenti, hogy:
A cache képtelen volt feloldani az URL-ben szereplo szerver nevét.
Ellenorizze a cím helyességét!
SPECIEL EZEK A CIMEK ABSZOLUT HELYESEK, EN VISZONT MAR MASODIK NAPJA NEM TUDOM ARRA HASZNALNI A SZAMITOGEPEMET, AMIRE 2,5 EVVEL EZELOTT ELOFIZETTEM.
A SEGELYSZAMUK PEDIG FOGLALT.
TUDNANAK VALAMI TANACSOT ADNI????????????
EN NEM AZON GONDOLKODOM, HOGY MILYEN UJ SZERZODEST IRJAK ALA, HANEM AZON, HOGY AKAROK E EGYALTALAN ONOKNEL ELOFIZETO LENNI.
TISZTELETTEL
L. ZSUZSANNA
-----Original Message-----
From: Elender Internet Support
To: susku@elender.hu
Date: 2000. február 21. hétfõ 17:07
Subject: Hirlevél-Newsletter
>Tisztelt Elõfizetõnk!
>
>Az Elender Rt. ezúton tájékoztatja arról, hogy a Hírközlési Fõfelügyelet az
>Elender Rt. számára megadta a végleges távközlési szolgáltatási engedélyt és
>ezzel egyidejûleg jóváhagyta az Elender Rt. Vállalkozási Feltételeit.
**********************************************
Hat ez aztan mar tenyleg tulzas!
-HIBA: A kért URL nem töltheto le
--------------------------------------------------------------------------------
Az alábbi URL letöltésekor: http://www.elender.hu/
a következo hiba lépett fel:
A(z) www.elender.hu szervernévhez nem lehet meghatározni az IP címet.
A dnsserver válasza:
Name Server for domain 'www.elender.hu' is unavailable.
Ez azt jelenti, hogy:
A cache képtelen volt feloldani az URL-ben szereplo szerver nevét.
Ellenorizze a cím helyességét!
MI A FENET CSINALNAK OTT??????
A SAJAT SZOLGALTATOM SZERVERE MAR SAJAT MAGAT SEM ISMERI FEL??
L. ZSUZSA
|