|
|
|
|
 |
tuzson
2000-03-05 01:10:16
|
54
|
Asenki írta:
kapható-e datanethozzáférés CD-n,
Igen. 20-60 órás verziókban kapható.
Mozaik a neve. Árulják a hiper-szuper-gigamarketek, nagyobb posták stb.
Nézd meg a részleteket a datanet.hu-n.
De az újságok is tele vannak a hirdetéseikkel.
Szvsz az egyik kutya, másik eb.
Egyébként én otthonról, telefonon rendeltem meg az előfizetésemet, nem kellett kimozdulnom sem.
Igaz nem a Datanet-nél. Ja és olcsóbban.
Részletek korábban... |
|
A hozzászólás:
 |
Asenki
2000-03-04 15:57:51
|
51
|
Sziasztok!
Kíváncsi lennék, hogy tud-e valaki arról, hogy kapható-e datanethozzáférés CD-n, mint ahogy az l&r-nél. Nekem piszokul messze van a Váci út, és csak dologidőben tudsz szerződést kötni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|