Keresés

Részletes keresés

Asenki Creative Commons License 2000-03-02 21:11:45 39
Szió! Az ügyfélszolgálatuk szerint 15 nap, mai telefon kb. 15 kapcsolási díjért, mert állandóan foglaltak voltak. Holnap fenéken billentem őket, irány a datanet...
A hozzászólás:
okézsoké Creative Commons License 2000-03-02 20:00:01 38
A felmondási idő 30 nap.
Előzmény:
Asenki Creative Commons License 2000-03-02 12:57:23 33
Szasztok!

A sávszélesség szerintem csak külföld felé estett, belföld OK. Az első mérgem után (mikor is megírtam a felmondást), úgy döntöttem, hogy várok max. két napot és csak útána rúgom őket seggbe. Vigyázat! a felmondási idő 15 nap, addig él is a kapcsolat, így könnyen átléphetsz egy másik sávba! +áteshetsz a következő hónapra, és jön az áprilisi számla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!