|
|
|
|
 |
Asenki
2000-03-02 21:11:45
|
39
|
| Szió! Az ügyfélszolgálatuk szerint 15 nap, mai telefon kb. 15 kapcsolási díjért, mert állandóan foglaltak voltak. Holnap fenéken billentem őket, irány a datanet... |
|
A hozzászólás:
 |
okézsoké
2000-03-02 20:00:01
|
38
|
| A felmondási idő 30 nap. |
|
Előzmény:
 |
Asenki
2000-03-02 12:57:23
|
33
|
Szasztok!
A sávszélesség szerintem csak külföld felé estett, belföld OK. Az első mérgem után (mikor is megírtam a felmondást), úgy döntöttem, hogy várok max. két napot és csak útána rúgom őket seggbe. Vigyázat! a felmondási idő 15 nap, addig él is a kapcsolat, így könnyen átléphetsz egy másik sávba! +áteshetsz a következő hónapra, és jön az áprilisi számla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|