|
|
|
|
 |
taubácsi
2000-03-01 23:05:50
|
21
|
Tersius abban igazad van, hogy 10 h-ra kötöttem ami most is 10 óra.
De úgy kötöttem meg, hogy napi 4 óra kedvezmény van! 18-22 óráig.
És enyhén szólva erkölcstelennek tartom, hogy márc elsején kapok tőlük egy papírt, hogy mától mi a helyzet.Febr. végén miért nem lehetett kiértesíteni? Elenderéknél így megy!
A szerződésre visszaemlékezve azt hiszem valóban nincs benne szó a kedvezményről:-(
Ettől függetlenül 0 ft-ot elendernek:-)))
Mi az a 15 napos felmondási idő? Ez nem azt jelenti, hogy ha az adott hónap első 15 napján belül bontom fel a szerződést akkor az adott havi előfizetési díjat nem kell kifizetnem?
tényleg nem tudom! Csak be kell hozzájuk menni?:-(
tau
|
|
A hozzászólás:
 |
Tersius
2000-03-01 22:47:26
|
18
|
Szia Taubácsi!
Hat naná hogy nem :)
Megneztem externetet, nalam itt Bpn mukodhet, szoval elofordulhat hogy meglatogatom oket :)
Bar eloszor rastartolok az interwarenak az 1 hetes probaidejere.
Fizetesrol... Hmm. hat, vegulis nem erre kotottel szerzodest? Dehogynem. 10 (20) orara kototted a szerzodest, nem? Most az, hogy ok kedvezmenyt adtak, az az o egyeni joguk, attolmeg a szerzodesben az all, hogy 20 oras ido.
Nemtom, en meg akkor kotottem a szerzodest, amikor ez a szabadido nem volt.
Tersius |
|
Előzmény:
 |
taubácsi
2000-03-01 22:19:20
|
16
|
Szia Tersius!
akkor ezek szerint nem csak ketten Francii-val kaptunk szívütést:-)
http://www.externet.hu/externet/korzetek.html#1
itt megtalálod, hogy szóbe jöhet-e?
A másik www.home.tiszanet.hu
Én a márciust sem fogom kifizetni. Küldözgethetik a papírt. Én nem ilyen feltételekkel kötöttem meg a szerződést.Ha a héten meg lesz az új szolgáltató
küldök nekik egy emilt, hogy vége! nem szabad ezzel Komolyabban foglalkozni.
Ha jól emlékszem van 15 napos felmondási idő is.
tau
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|