Keresés

Részletes keresés

taubácsi Creative Commons License 2000-03-01 23:05:50 21

Tersius abban igazad van, hogy 10 h-ra kötöttem ami most is 10 óra.

De úgy kötöttem meg, hogy napi 4 óra kedvezmény van! 18-22 óráig.

És enyhén szólva erkölcstelennek tartom, hogy márc elsején kapok tőlük egy papírt, hogy mától mi a helyzet.Febr. végén miért nem lehetett kiértesíteni? Elenderéknél így megy!

A szerződésre visszaemlékezve azt hiszem valóban nincs benne szó a kedvezményről:-(

Ettől függetlenül 0 ft-ot elendernek:-)))

Mi az a 15 napos felmondási idő? Ez nem azt jelenti, hogy ha az adott hónap első 15 napján belül bontom fel a szerződést akkor az adott havi előfizetési díjat nem kell kifizetnem?

tényleg nem tudom! Csak be kell hozzájuk menni?:-(

tau

A hozzászólás:
Tersius Creative Commons License 2000-03-01 22:47:26 18
Szia Taubácsi!

Hat naná hogy nem :)

Megneztem externetet, nalam itt Bpn mukodhet, szoval elofordulhat hogy meglatogatom oket :)

Bar eloszor rastartolok az interwarenak az 1 hetes probaidejere.

Fizetesrol... Hmm. hat, vegulis nem erre kotottel szerzodest? Dehogynem. 10 (20) orara kototted a szerzodest, nem? Most az, hogy ok kedvezmenyt adtak, az az o egyeni joguk, attolmeg a szerzodesben az all, hogy 20 oras ido.

Nemtom, en meg akkor kotottem a szerzodest, amikor ez a szabadido nem volt.

Tersius

Előzmény:
taubácsi Creative Commons License 2000-03-01 22:19:20 16
Szia Tersius!

akkor ezek szerint nem csak ketten Francii-val kaptunk szívütést:-)

http://www.externet.hu/externet/korzetek.html#1
itt megtalálod, hogy szóbe jöhet-e?

A másik www.home.tiszanet.hu

Én a márciust sem fogom kifizetni. Küldözgethetik a papírt. Én nem ilyen feltételekkel kötöttem meg a szerződést.Ha a héten meg lesz az új szolgáltató
küldök nekik egy emilt, hogy vége! nem szabad ezzel Komolyabban foglalkozni.
Ha jól emlékszem van 15 napos felmondási idő is.

tau

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!