|
|
|
|
 |
Tersius
2000-03-01 22:47:26
|
18
|
Szia Taubácsi!
Hat naná hogy nem :)
Megneztem externetet, nalam itt Bpn mukodhet, szoval elofordulhat hogy meglatogatom oket :)
Bar eloszor rastartolok az interwarenak az 1 hetes probaidejere.
Fizetesrol... Hmm. hat, vegulis nem erre kotottel szerzodest? Dehogynem. 10 (20) orara kototted a szerzodest, nem? Most az, hogy ok kedvezmenyt adtak, az az o egyeni joguk, attolmeg a szerzodesben az all, hogy 20 oras ido.
Nemtom, en meg akkor kotottem a szerzodest, amikor ez a szabadido nem volt.
Tersius |
|
A hozzászólás:
 |
taubácsi
2000-03-01 22:19:20
|
16
|
Szia Tersius!
akkor ezek szerint nem csak ketten Francii-val kaptunk szívütést:-)
http://www.externet.hu/externet/korzetek.html#1
itt megtalálod, hogy szóbe jöhet-e?
A másik www.home.tiszanet.hu
Én a márciust sem fogom kifizetni. Küldözgethetik a papírt. Én nem ilyen feltételekkel kötöttem meg a szerződést.Ha a héten meg lesz az új szolgáltató
küldök nekik egy emilt, hogy vége! nem szabad ezzel Komolyabban foglalkozni.
Ha jól emlékszem van 15 napos felmondási idő is.
tau
|
|
Előzmény:
 |
Tersius
2000-03-01 21:57:02
|
13
|
Sziasztok!
Itt is egy L&R felhasznalo :)
Bajom nekem sem volt soha ezzek a ceggel, de ez az apro kedvezmenymegvonas sziven utott...
Megyek en is veletek lemondani a netet :)
Nem tudjatok, hogy ahhoz mi kell?
Illetve hogy ki?
A szuleim neven van az elofizetes, mert 18 ev alatt csak igy lehetett, es az elofizuhoz kellettek ok is. A lemondashoz is kellenek vajon?
Amugy en is az interwarerol hallottam jokat, oda fogok menni eloszor.
Viszont erdekelne a masik ket ceg, tudtok adni valami infot roluk? (cim, telszam, url - ilyesmi)
Esetleg meg az Alarmix johetne szoba, allitolag az sem draga, es jo.
Bye!
Tersius
Ui: Vilag elenderesei egyesuljenek! Es menjunk egyutt mind szerzodestbontani :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|