Keresés

Részletes keresés

taubácsi Creative Commons License 2000-03-01 22:19:20 16
Szia Tersius!

akkor ezek szerint nem csak ketten Francii-val kaptunk szívütést:-)

http://www.externet.hu/externet/korzetek.html#1
itt megtalálod, hogy szóbe jöhet-e?

A másik www.home.tiszanet.hu

Én a márciust sem fogom kifizetni. Küldözgethetik a papírt. Én nem ilyen feltételekkel kötöttem meg a szerződést.Ha a héten meg lesz az új szolgáltató
küldök nekik egy emilt, hogy vége! nem szabad ezzel Komolyabban foglalkozni.
Ha jól emlékszem van 15 napos felmondási idő is.

tau

A hozzászólás:
Tersius Creative Commons License 2000-03-01 21:57:02 13
Sziasztok!

Itt is egy L&R felhasznalo :)

Bajom nekem sem volt soha ezzek a ceggel, de ez az apro kedvezmenymegvonas sziven utott...

Megyek en is veletek lemondani a netet :)

Nem tudjatok, hogy ahhoz mi kell?
Illetve hogy ki?

A szuleim neven van az elofizetes, mert 18 ev alatt csak igy lehetett, es az elofizuhoz kellettek ok is. A lemondashoz is kellenek vajon?

Amugy en is az interwarerol hallottam jokat, oda fogok menni eloszor.

Viszont erdekelne a masik ket ceg, tudtok adni valami infot roluk? (cim, telszam, url - ilyesmi)

Esetleg meg az Alarmix johetne szoba, allitolag az sem draga, es jo.

Bye!

Tersius

Ui: Vilag elenderesei egyesuljenek! Es menjunk egyutt mind szerzodestbontani :)

Előzmény:
Francii Creative Commons License 2000-03-01 21:42:50 12
Elsőként az Externet mellett teszem le a voksom, az Interware-t mindenképp kipróbálom az egy hét próbaidő miatt, aztán ha egyik sem jó marad a Tiszanet! Most próbálok utánanézni, hogy milyen tapasztalatok vannak ezekkel a szolgáltatókkal kapcsolatban! Egyébként uj vagyok ezen a fórumon, nem tudom itt van-e külön Internettel foglalkozó topic, egyelőre nem nagyon ismerem ki magam :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!