|
|
|
|
 |
taubácsi
2000-03-01 22:19:20
|
16
|
Szia Tersius!
akkor ezek szerint nem csak ketten Francii-val kaptunk szívütést:-)
http://www.externet.hu/externet/korzetek.html#1
itt megtalálod, hogy szóbe jöhet-e?
A másik www.home.tiszanet.hu
Én a márciust sem fogom kifizetni. Küldözgethetik a papírt. Én nem ilyen feltételekkel kötöttem meg a szerződést.Ha a héten meg lesz az új szolgáltató
küldök nekik egy emilt, hogy vége! nem szabad ezzel Komolyabban foglalkozni.
Ha jól emlékszem van 15 napos felmondási idő is.
tau
|
|
A hozzászólás:
 |
Tersius
2000-03-01 21:57:02
|
13
|
Sziasztok!
Itt is egy L&R felhasznalo :)
Bajom nekem sem volt soha ezzek a ceggel, de ez az apro kedvezmenymegvonas sziven utott...
Megyek en is veletek lemondani a netet :)
Nem tudjatok, hogy ahhoz mi kell?
Illetve hogy ki?
A szuleim neven van az elofizetes, mert 18 ev alatt csak igy lehetett, es az elofizuhoz kellettek ok is. A lemondashoz is kellenek vajon?
Amugy en is az interwarerol hallottam jokat, oda fogok menni eloszor.
Viszont erdekelne a masik ket ceg, tudtok adni valami infot roluk? (cim, telszam, url - ilyesmi)
Esetleg meg az Alarmix johetne szoba, allitolag az sem draga, es jo.
Bye!
Tersius
Ui: Vilag elenderesei egyesuljenek! Es menjunk egyutt mind szerzodestbontani :) |
|
Előzmény:
 |
Francii
2000-03-01 21:42:50
|
12
|
| Elsőként az Externet mellett teszem le a voksom, az Interware-t mindenképp kipróbálom az egy hét próbaidő miatt, aztán ha egyik sem jó marad a Tiszanet! Most próbálok utánanézni, hogy milyen tapasztalatok vannak ezekkel a szolgáltatókkal kapcsolatban! Egyébként uj vagyok ezen a fórumon, nem tudom itt van-e külön Internettel foglalkozó topic, egyelőre nem nagyon ismerem ki magam :(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|