Keresés

Részletes keresés

taubácsi Creative Commons License 2000-03-01 21:28:49 11
Kedves Francii!

Nem voltál hosszú:-)
Teljesen igazad van, ez most már elvi kérdés!

Ha eddig nem volt szakadásod, szerencsés voltál.
Összességében azonban én is elégedett voltam.

Az Interware nálunk nincs! Úgy tudom csak Pesten és Sz-fehérváron szolgáltatnak, még!!!

A másik kettőnek gyorsan utána nézek.
Mellesleg nyakig benne vagyunk a 2.számlázott órában:-))) A 10-órás csomagom így elég hamar nullára fog redukálódni.

Nézzük csak a Tiszanetet...
Te hova mész?

tau

A hozzászólás:
Francii Creative Commons License 2000-03-01 21:07:27 10
Taubácsi: Externet, és Tiszanet egyaránt 3000 + sarc a korlátlan elérés! Szimpatikus még az Interware is, az drágánb, de adnak egy hét kipróbálási időt, ha ne tetszik nem fizeted be a csekkjüket és kész. Egyébként én egy kicsit félek a cserétől, mert nekem soha nem volt bajom az Elenderrel, én a szakadást csak hirből ismerem, sokszor volt 7-8 órás hibátlan connectem, elsőre felmentem mindig ! De mindenképp váltok, már csak elvből is, mert ezt amit csináltak azok után, hogy sokan kitartottak mellettük a kétszeri feltörés utn, egy kicsit unfairnak tartom! Bocsi ha hosszu voltam Üdv: Francii

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!