Keresés

Részletes keresés

taubácsi Creative Commons License 2000-03-01 20:53:01 9
Szia Franci!

Te merre tekingetsz? Van valami infód más helyekről.Matáv nem kell:-)

Nekem is meglesz a holnapi programom!!
Ha arra számítottak, hogy az emil cserével járó bonyodalmak miatt nem lépnek odébb a kedves ügyfelek.Tévedtek!!

tau

A hozzászólás:
Francii Creative Commons License 2000-03-01 20:46:26 8
Sziasztok! Szerintem ezzel a huzásával az Elender elég rosszat tett maga ellen! Engem biztosan elvesztenek holnaptól...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!