|
|
|
|
 |
szöges vaskerítés
2000-02-29 23:25:22
|
0
|
| hát, úgy látszik, ez az újság ezentúl nulla forintnál többe fog kerülni. |
|
A hozzászólás:
 |
Tusky
2000-02-29 23:19:59
|
-
|
Tisztelt Előfizetőnk!
Tisztelt T.asztaltársak!
Bizonyára köztetek is vannak Elender előfizetők. Az ingyenes időszak eddig mindennap 16-22-ig, hétvégén 05-22-ig volt ( ha jól emlékszem, de az este 10 az biztos ). Ma a köv. levelet kaptam:
Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy március 1-jétől a kedvezményes
időszak megváltozik. Ezentúl hétköznap naponta 4.00-8.00 óra, illetve
16.00-20.00 óra között, hétvégén 8.00-16.00 óra között nem mérjük az
interneten töltött idő.
Cégünk immáron négy éve - az internet szolgáltatás elindítása óta -
havonta küldi előfizetőinek az egyetlen magyar internetes magazint,
lehetőséget teremtve ezzel arra, hogy a vonalas csatlakozás előtt
tájékozódhassanak a weben található érdekességekről, újdonságokról. Az azóta
eltel idő alatt sokat változtak az internetezési szokások. Az információhoz
való jutás gyorsasága mind inkább előtérbe kerül, háttérbe szorítva ezzel a
papír alapú kommunikációt. Figyelembe véve a felhasználói igényeket április
1-jétől új, kizárólag az Elender ügyfeleknek szóló tartalmi szolgáltatást
vezetünk be . Ezen időszaktól kezdve - április 1-jétől - már nem küldjük az
Internet Kalauzt, így azok, akik továbbra is szeretnék olvasni a magazint,
az utolsó ingyenes, március havi IK-ban található formanyomtatványon
rendelhetik meg kedvezményes áron az újságot.
Kinek mi a véleménye az L&R ezen lépéséről? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|