|
|
|
|
 |
emberhegy
2000-02-28 05:36:03
|
183
|
| Én elég sok egyetemistát láttam. Nem tudom, hogy kik hivták meg, de valamilyen hallgatói kör lehetett, mert egy egyetemista volt kinn Lovassal a pódiumon. A terem elég nagy volt, de nem tudom, hogy melyik - mentem a tömeggel. |
|
A hozzászólás:
 |
Kelemen Miklós
2000-02-28 01:06:45
|
182
|
Kedves teofil és emberhegy !
Egyik barátom már mesélt Lovas István 22-i pázmányos előadásáról.
Nem lehettem ott,mert olyan messze vagyok Pesttől, mint a Vereckei-hágó.
Hallottam,hogy kevés egyetemista volt.
Melyik teremben rendezte a Pázmány Pódium és hányan voltatok?
És mely szervezet hívta meg? N.László biztosan nem.
Kedves Tiborc !
Köszönöm,hogy pozitívan reagáltál a ! -es megjegyzésemre.
Ebben a topicban is komoly munkát végeztél.
Minden elismerésem.
|
|
Előzmény:
 |
emberhegy
2000-02-27 18:09:09
|
181
|
| Ott voltam az előadáson. Igazad van. Nekem volt egy olyan érzésem, hogy Lovas egy kicsit únja a nyilvános szereplést és most a szokottnál is jobban únja, csak jó pofát vág. Gondolom, amilyen kemény a másik oldallal, annyira udvarias a meghívóival és nem akarja elutasítani őket. Persze lehet, hogy nincs igazam. Azt mondta, hogy a 2. jobbegyenes c. könyvét nemsokára kiadják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|