|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-02-23 23:08:59
|
15
|
| azert mindenkeppen jo volna tudni, hogy ez a hihetetlen mennyisegu arany, ami Europa orszagaibol elparolgott, hova erkezett? kik vasaroltak fel? |
|
Előzmény:
 |
flyOrDie
2000-02-23 16:11:09
|
12
|
Nem szabadult meg tőle mindenki, pontosabban nem a teljes mennyiségtől, amit el akarnak adni. Az aranyat adogatják el, de egyszerre nem tudják, mert korlátos a felvevőpiac és ha egyszerre adnák el, borzalmasan leesne az ára (akkor pedig még többet vesztenének). Még így is volt olyan év, amikor a nemzeti bankok eladásai hasonló mennyiséget tettek ki mint a világ teljes aranykitermelése.
Az hogy csökken az arany ára nem jelenti, hogy nincsenek ingadozások. Az viszont biztos, hogy amikorra mindenki eladta az összes feleslegét, megszűnik a piaci nyomás, és egy ideig emelkedni fog az ár. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|