Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
flyOrDie Creative Commons License 2000-02-23 14:28:58 6
Valóban eladogatják az aranyat.

A Hvg-ben tíz éve folyamatosan olvasom, hogy hol ez az ország hol az csökenti radikálisan az aranykészletét. Az arany ára és szerepe folyamatosan csökken, minél tovább tartja valaki, annál többet veszít.

Ehhez képest Csurka és elvtársai szerint a Nemzeti Bank valami összeesküvés keretében kifosztja az országot. Eddig kétszer hallottam őket erről nyilatkozni. Először valami főmiépes, utána Csurka.

Kétségtelen régen hallottam ennél nagyobb baromságot. Egy laikusnál nem lenne érdekes, de hivatásos politikusoknál ennyi általános tájékozottsággal nem rendelkezni... Inkább nem írok semmit, vonja le mindenki maga a következtetést...

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-02-22 23:32:08 -
Mar nem tudom melyik ujsagban olvastam a kovetkezot: a Magyar Nemzeti Bank aranykeszlete ~67 tonnarol ~4 tonnara apadt Suranyi Gyorgy elnoklete alatt (vagy meg Fekete elvtarstol kezdve?).

Ti mit tudtok errol es mi van a hatterben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!