Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lujza Creative Commons License 2000-02-23 11:54:41 3
ha jol emlekszem, 64 t aranyat vittek ki, kamionokkal Ausztriaba. Surányi ur elnoksege idejen, egyebkent.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-02-22 23:32:08 -
Mar nem tudom melyik ujsagban olvastam a kovetkezot: a Magyar Nemzeti Bank aranykeszlete ~67 tonnarol ~4 tonnara apadt Suranyi Gyorgy elnoklete alatt (vagy meg Fekete elvtarstol kezdve?).

Ti mit tudtok errol es mi van a hatterben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!