Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zesi Creative Commons License 2000-02-23 05:16:40 1
A dolog egyszerű: a baliberális, judeobolsevik, idegen szívű magyarellenes,moszkovita, stb,stb,stb........
A lényeg, hogy gyűlölködjünk már egy cseppet! Az arany? Le van szarva!
Fenti sorok iránymutatások kívántak lenni, egy felmerült kérdés általános megoldásához!
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-02-22 23:32:08 -
Mar nem tudom melyik ujsagban olvastam a kovetkezot: a Magyar Nemzeti Bank aranykeszlete ~67 tonnarol ~4 tonnara apadt Suranyi Gyorgy elnoklete alatt (vagy meg Fekete elvtarstol kezdve?).

Ti mit tudtok errol es mi van a hatterben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!