Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-02-22 23:17:38 53
emberhegy
na, mar evek ota olvasom Lovast, igazan itt az ideje, hogy en is eloben elvezzem
meghoztad a kedvemet
Előzmény:
emberhegy Creative Commons License 2000-02-22 21:14:55 52
Most jöttem a Lovasnak a Pázmány Jogi Karán (Szentkirályi u.) tartott előadásáról. Beszarás mennyien voltak. Tele diákokkal. Lovas röhögve kezdte, hogy a jobboldal eszméi kapósabbak, mint a balliberálisoké: ha egy írott sajtóban dolgozó újsgáíró hirdet meg előadást, akkor "a presszóban összegyűlnek 20-an, a legjobb esetben". Egyszer meg azt mondta, hogy a Kertészeti Egyetemen tartott előadásáról vita volt az index-en és ott liberálisok kérdezték, miért nem beszélt erről meg arról. Azt mondta, hogy a liberálisoknak előnyt ad a kérdéseknél, mert szeretné, ha feltennék a legprovokatívabb kérdéseiket, ugyanis "nyomás alatt" jön igazán formába. Egy liberális sem jelentkezett. Vagy voltat ott, vagy nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!