Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2000-02-21 14:09:52 49
Kedves Readyman,

Nem, senkinek a stílusa sem tetszik, aki gondolatokat, érveket címkékkel helyettesít. Wzt le is írtam. TGM-ről Bolgárról itt ennyit, más topicban esetleg...

De mégegyszer: Lovas nem állítja ilyen "egyenesen", hogy az egykori görögországi tüntetéseknek köze lenne a mai görög belpolitikához, hanem azt, hogy a mai prominensek akkoriban résztvettek ilyen tüntetésen.
Hogy érzékeltessem a problémámat, ez kb. olyan, mintha Lovas István Csurka neve mellett minduntalan egyenesen megemlítené, hogy "Csurka, a beszervezett ügynök, 28 milliós nemlétező forgatókönyvíró", mint személyiségének attribútumát, amely alapján jelenlegi cselekedetei magyarázhatók és magyarázandók.

Lovas István ezt viszont nem teszi meg. Nem minduntalan, hanem soha. Vajon miért?

A félreértéseket megelőzendő: Nem hiányolom ezt, és én sem teszem, sem Csurkával, sem mással. Eléggé pitiánernek tartom az ilyet. Legyen az a tollforgató bármely szekértáborban.

Előzmény:
Readyman Creative Commons License 2000-02-19 19:40:58 47
Ezek szerint ha TGM nyilasoz,náciz stb az jogos bírálat a valóság hű bemutatása, ha Lovas le mer írni valamit ami igaz az nem européer,rágalom stb.
Csak Bolgár György nácizhatja le az egész kormányt,Lovas nem írhatja hogy Eörsi kedves kollégája egy ÁVH-s tömeggyilkos és ez minősíti Eörsit is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!