Kedves Readyman,
Nem, senkinek a stílusa sem tetszik, aki gondolatokat, érveket címkékkel helyettesít. Wzt le is írtam. TGM-ről Bolgárról itt ennyit, más topicban esetleg...
De mégegyszer: Lovas nem állítja ilyen "egyenesen", hogy az egykori görögországi tüntetéseknek köze lenne a mai görög belpolitikához, hanem azt, hogy a mai prominensek akkoriban résztvettek ilyen tüntetésen.
Hogy érzékeltessem a problémámat, ez kb. olyan, mintha Lovas István Csurka neve mellett minduntalan egyenesen megemlítené, hogy "Csurka, a beszervezett ügynök, 28 milliós nemlétező forgatókönyvíró", mint személyiségének attribútumát, amely alapján jelenlegi cselekedetei magyarázhatók és magyarázandók.
Lovas István ezt viszont nem teszi meg. Nem minduntalan, hanem soha. Vajon miért?
A félreértéseket megelőzendő: Nem hiányolom ezt, és én sem teszem, sem Csurkával, sem mással. Eléggé pitiánernek tartom az ilyet. Legyen az a tollforgató bármely szekértáborban.
|