Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2000-02-21 13:23:42 48
Kedves Tiborc,

Kérlek, magyarázd el ész és értelem nélküli, éretlen és értetlen véglény-személyemnek, hogy mi köze van az izraeli-libanoni háboruhoz a beírásomnak?

Mindenképpen kíváncsi vagyok a válaszodra!

Előzmény:
Tiborc Creative Commons License 2000-02-19 12:16:31 44

Tisztelt Asztaltársak!

Egy idézet a következő Jobbegyenesből, és nem a botrányokozón megbotránkozón kell megbotránkozni:

"David Lévi izraeli külügyminiszter megfenyegette Libanont, hogy amennyiben a hezbollah további izraeli katonákat öl meg (Libanonban) Libanon földje égni fog. Szerintünk a büntetés nem elég szigorú. Az égő földön égő libanoni lakosságból szappant kell főzni, hogy legyen mivel kezet mosni a Haider-ellenes gyülekezetek résztvevőinek"

Tisztelettel
Tiborc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!