|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2000-02-21 13:23:42
|
48
|
Kedves Tiborc,
Kérlek, magyarázd el ész és értelem nélküli, éretlen és értetlen véglény-személyemnek, hogy mi köze van az izraeli-libanoni háboruhoz a beírásomnak?
Mindenképpen kíváncsi vagyok a válaszodra! |
|
Előzmény:
 |
Tiborc
2000-02-19 12:16:31
|
44
|
Tisztelt Asztaltársak!
Egy idézet a következő Jobbegyenesből, és nem a botrányokozón megbotránkozón kell megbotránkozni:
"David Lévi izraeli külügyminiszter megfenyegette Libanont, hogy amennyiben a hezbollah további izraeli katonákat öl meg (Libanonban) Libanon földje égni fog. Szerintünk a büntetés nem elég szigorú. Az égő földön égő libanoni lakosságból szappant kell főzni, hogy legyen mivel kezet mosni a Haider-ellenes gyülekezetek résztvevőinek"
Tisztelettel
Tiborc
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|