Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tiborc Creative Commons License 2000-02-19 13:23:46 46
Tisztelt Túlélő !

Egy cikk a nyugati világ indiánirtásáról megjelent a februári Havi Magyar Fórumban. Érdekes, és érdemes elolvasni.
Kontraszt a régen olvasott Zweig Magellánjához,magyar vonatkozásokat nem is említve.

Tisztelettel
Tiborc

Előzmény:
Túlélő Creative Commons License 2000-02-19 12:38:35 45
Tudjátok,az úgy van:amit Hitler tett a zsidókkal az népirtás.Amit az USA tett évszázadokon át az amerikai indiánokkal,illetve a négerekkel az nem.
Haider bűnös azért amit mondott,Milosevics,Szaddam,Sztalin,Lenin, Rákosi,Mao (figyelem ezek mind baloldali népirtók!!!!) nem bűnösök azért se amit tettek,a hajuk száka se görbült.

Nem mindig tudható,kinek van igaza,de az igen, hogy ki az erősebb !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!