Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
emberhegy Creative Commons License 2000-02-18 15:31:07 43
Ne csináld már magad! Hogyhogy mi köze a 30 évvel ezelőtt az amerikaiak vietnami politikája ellen és Ho apó mellett tüntető generációnak a mai görög politikához? Hát az, hogy most ötven évesen ők vezetik az országot. Lovas, ellentétben a balliberálisokkal, akik Lovast kurvaanyázzák, egyszerűen azt mondta, hogy ez a generáció van ma hatalmon. Mi ebben a sértő, a jelző, stb.?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2000-02-18 10:40:19 42
Kedves Medieval,

Teljes mértékben egyetértek.

Engem Lovas írásaiban pl. az zavar leginkább, hogy a számára nem szimpatikus személyeket, tényezőket mindig, minden egyes alkalommal minősíti, címkézi, olyan jelzőkkel, amik abszolúte nem illenek oda. Mi köze pl. a Ho Shi Minh melletti jelképes, elsősorban amerika- és imperializmus-ellenes tüntetéseknek Görögország 30 évvel későbbi politikájához? Még ha esetleg van is személyi összefüggés, jelen írásában kizárólag a baloldal, a mindenkori és mindenféle baloldal lejáratási kísérletének tartom.

Ami nyilván nem gyűlölködés, ez ugye teljesen világos, nem?

De hát, ez a Lovas-stílus olyan, mint a Haider-ügy: Minél abszurdabb a lejáratási kísérlet, annál nagyobb a szimpátia.

Félreértés ne essék: Minden tollforgatónál taszít az, ha címkékkel is és nem csak érvekkel operál.

(Mielőtt még a ketttős mércét az orrom alá dörgölnék...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!