Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Medieval Creative Commons License 2000-02-15 13:09:00 34
Egyszemélyes vállalkozásnak tartom, mely egy kis párt egy vonulatának (bár fővonulatának) érdekeit jeleníti meg. Néha belekukkantok a neten, azt látom, hogy szinte semmiben sem egyezik meg a véleményem a lapéval. Ennek valszeg az eltérő szemléletmód az oka. Ennek ellenére az Általad javasolt cikket elolvasom.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-02-15 11:22:10 33
Medieval
mi a baj a Magyar Forummal??
a mult heten volt egy nagyon jo cikk a cimlapon, neked is biztos tetszett volna es abszolut egyetertettel volna vele
azt hiszem van is egy topic itt a forumon: Egy izraeli maskent gondolkodo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!