Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-02-15 11:18:14 32
aha
de ezek nem csak ebben hazudnak (az nagyon jol megy nekeik)
hanem a kozvelemenykutatasban is
meg a 98-as valasztasok elott ha az ember kinyitott egy napilapot, latni lehett sok kozvelemenykutatasnak nem nevezheto felrevezetest, adtak az SZDSZ-nek 8-12%-ot, a MIEP pedig soha nem emelkedett 1% fole! ez mar onmagaban egy akkora hazugsag volt, mert csak meg kellet nezni a valasztasok eredmenyet (nem ertem, hogy ekkora bukta utan hogyan tud meg jopar ember hinni ezeknek a hazudozoknak)
amugy a MIEP szavazotaboranak 70-80%-a a kozvelemenykutatasokkor nem vallja be partszimpatiajat, pont a lehetseges kovetkezmenyek miatt
volt mar a kornyezetemben olyan ember, aki azert vesztette el az allasat (jo szakember letere), mert kiallt a konzervativ nezetei mellett
es volt olyan - az MTV-ben dolgozo srac, egy goj -, aki rettenetesen lassu karrieremelkedes miatt vett maganak egy davidcsillag-medalt, feltuno helyen hordta......es gondolom nem kell folytatnom a tortenetet
"termeszetes" kontraszelekcio
Előzmény:
emberhegy Creative Commons License 2000-02-15 07:57:59 29
Egy barátom hozzájut a szupertitkosnak ítélt példányszám adatokhoz (van még egy ország, ahol ez az adatok legnyilvánossabbika szupertitkos?). Van egy olyan érzésem, hogy nem a konzervatív lapok miatt szupertitkosak ezek az adatok, hanem azért, mert a hirdetők védik azt a hazúgságukat, hogy őket csak a példányszám érdekli. A Magyar Fórum 33 eladott példány. (A többi adat is eladott példányra vonatkozik.) A Demokrata 23 200 példány. A Mancs 11 300 példány. Az ÉS 13 500 példány. Az agyonhirdetett 168 Óra pedig 29 700 példány. Jó reggelt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!