Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
olhado Creative Commons License 2000-02-14 23:13:22 117
Én nem háborodtam fel rajta, hanem jót röhögtem... :) Pedig engem vallásosnak neveltek.
Előzmény:
barka Creative Commons License 2000-02-14 22:56:08 113
dEta!

Nem látom semmi indokát annak, hogy Petrivel kapcsolatban módositani kellene a véleményemet. Ezzel a versével szándékosan megsértette a vallásos és hívő emberek sokaságát. Hangsúlyozom, nem vagyok vallásos, de ugyanúgy tisztelem a vallásos embereket is, mint bárki mást. El tudom képzelni, mit gondolhat egy ilyen ember, ha netán kezeügyébe kerül ez a "mű". Már csak azért is, mert én is felháborodtam rajta és én azért - nem nagyképűségből mondom - elég sokat kibirok. Aztán, amikor lehiggadtam - mivel nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik (mármint ocsmányság) -, azon gondolkoztam, hátha van a versnek valami rejtett, elvonatkoztatott, magasabbrendű mondanivalója, netán üzenete, csak én nem értem. Próbáltam benne megfejteni ezt a titkot, de hiába kerestem, nem találtam. Mindig arra a következtetésre jutottam, hogy ez a vers, ama ismert bibliai jelenet nagyon otromba és közönséges leírása, pont.
Így sajnos csak ismételni tudom önmagam: véleményem szerint ennek a versnek semmi, de semmi mondanivalója nincs az emberek számára. Folymatos, kocsmai színvonalú trágárság.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!