|
|
|
|
 |
CsabA
2000-02-14 11:38:49
|
23
|
| Akkor talán olvasd el a hozzászólást, amire válaszoltam, hogy lásd mennyi mindent "kifelejt" Lovas a cikkeiből, ami neki nem tetsző tény. |
|
A hozzászólás:
 |
Rodin2
2000-02-14 11:03:13
|
22
|
CsabA irja:
>Eddig is megszokhattuk, hogy Lovas kettős mércével mér, miért csodálkozol ezen?
Lovas egyike azon keveseknek, aki NEM meer kettos mercevel!!!
Pont ezert nem teszik egyeseknek!
Rodin2
|
|
Előzmény:
 |
CsabA
2000-02-14 10:23:02
|
21
|
| Eddig is megszokhattuk, hogy Lovas kettős mércével mér, miért csodálkozol ezen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|