|
|
|
|
 |
Tiborc
2000-02-15 11:31:06
|
175
|
Kedves Petya!
Igen, melléütöttem, és nem ellenőriztem.
Köszönöm a helyesbítést.
Tisztelettel
Tiborc |
|
A hozzászólás:
 |
Petya
2000-02-14 09:15:54
|
174
|
Khmm ... asszem inkább Knesszet ... (nyilván elírás :-)))
Petya |
|
Előzmény:
 |
Tiborc
2000-02-14 06:51:41
|
173
|
Lovas Jobbegyenese
Hivatkozások, amelyeket érdemes elolvasni, hogy az „Egy izraeli másként gondolkodó” címmel indított rovatban idézett Sulamit Aloni asszonyt megértsék a Tisztelt Asztaltársak!
„Izrael ma: fanatizmus, kirekesztés, a másság gyűlölete, rasszizmus /Új Magyarország, 1997. október/
-A második Uri Avneri közíró, a Kmesszet volt tagja”
A copyright miatt nem másolhatom be, tessék elolvasni!
Tisztelettel
Tiborc
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|