Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-02-15 11:31:06 175
Kedves Petya!
Igen, melléütöttem, és nem ellenőriztem.
Köszönöm a helyesbítést.
Tisztelettel
Tiborc
A hozzászólás:
Petya Creative Commons License 2000-02-14 09:15:54 174
Khmm ... asszem inkább Knesszet ... (nyilván elírás :-)))

Petya

Előzmény:
Tiborc Creative Commons License 2000-02-14 06:51:41 173
Lovas Jobbegyenese
Hivatkozások, amelyeket érdemes elolvasni, hogy az „Egy izraeli másként gondolkodó” címmel indított rovatban idézett Sulamit Aloni asszonyt megértsék a Tisztelt Asztaltársak!
„Izrael ma: fanatizmus, kirekesztés, a másság gyűlölete, rasszizmus /Új Magyarország, 1997. október/
-A második Uri Avneri közíró, a Kmesszet volt tagja”

A copyright miatt nem másolhatom be, tessék elolvasni!

Tisztelettel
Tiborc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!