|
|
|
|
 |
Gurg
2000-02-14 15:27:24
|
25
|
nem videoztuk le oket 68-ban, nem tudok konkret peldaval elorukkolni, de nem is ez a fontos kerdes, hanem ez - senki nem irt olyat, hogy "A hatalmi elit valamennyi tagja masírozott és éltette a Ho-t."
ezt csupan te irod
Lovas sem hulye, nem azt irta, hogy mind az osszes tanacstag (1453.26 db) ott masirozott az utcakon - ez inkabb metaforikus megkozelites
ezen nem kene felakadni |
|
 |
daisy2
2000-02-14 06:44:36
|
18
|
| Érdekes, hogy amit a 68-as generáció szerepéről mond Lovas a múlt heti cikkében a Demokratában, azt már idézi is a hungarian.net-ről idekopizott cikkében (általában ők napokkal előre közlik azt a cikket, ami azután a Demokratában megjelenik - hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom) Arnaud de Borchgrave-től, aki időben Lovas után írta ugyanezt. Borchgrave, mint Lovas megjegyzi, a UPI igazgatója, akinek azért lehetnek információi. Egy pillanatig sem akarom azt állítani, hogy Lovas orákulum, de alaposan figyelve azt, amit ír, érdekes, hogy sokszor megelőzi a nyugati cikkírók hasonló véleményét. Oroszországnak a nyugati bankok éppen most engedtek el 10 milliárd dollár kölcsönt. Talk about double standard. |
|
A hozzászólás:
 |
Medieval
2000-02-14 01:25:49
|
17
|
Úgy tesztek Lovassal együtt, mint ha nem tudnátok, hogy Oroszország katonapolitikai okokból tagja az Európa Tanácsnak. Ezzel a tagsággal persze szépen össze lehet mosni az Európai Úniót és a csecsenföldi népirtást. Mintha az az EU legnagyobb egyetértésével és támogatásával folyna. Ugye ezt nevezik hangulatkeltő csúsztatásnak (kösz, barco!)?
Aztán itt van a generációs kérdés. Eszerint csaknem egész Európa hatalmi elitje ugyanahoz a generációhoz tartozik, vagyis egykorúak. A hatalmi elit valamennyi tagja masírozott és éltette a Ho-t. Ez viszont alaptalan általánosítás. Itt én kérném Lovast és hívet, hogy hozzanak konkrét példákat! (Még az is lehet, hogy vannak, de ez nem menti az általánosítót a felelősség alól.) |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2000-02-12 17:19:30
|
16
|
sok igazsag van Lovas cikkeben, de ez az egyik legnagyobb
" De Brüsszel
néma maradt. Hiszen az a haveri generáció
uralkodik Athénben is, amelyik 1968-ban
Amerika és Európa utcáin masírozott a
vérszomjas, barbár kommunista vezért, Ho
Si Minh-t éltetve. És az az Európa Tanács
is, amelynek egyik tagja - Oroszország -
éppen (az Amnesty International szerint is)
népirtással foglalkozik. Az igaz, hogy az
irtottak nem cigányok, nem zsidók, nem
négerek és nem homoszexuálisak. Vagyis
Oroszország tagsága továbbra is szilárdnak
tunik."
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|