Keresés

Részletes keresés

Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-13 21:29:18 1
Biztos a NIOK-ról van szó... (Margit krt. )
Majd megnézem a számukat.
De adhatjátok közvetlenül nekünk is! :-)
fej Creative Commons License 2000-02-13 20:34:42 0
Hát úgy tűnik, hogy az elmúlt 2,5 órában nulla volt a válaszadási kedv. Ja sajna én sem tudom:(
A hozzászólás:
Kitty Creative Commons License 2000-02-13 17:53:35 -
Elmúlt napokban láttam óriásplakátokon, hogy hirdetnek egy olyan telefonszámot-homepage-címet, ahol érdeklődni lehet a szervezetek, stb felől, akiknak az adó 1%-át lehet adni.
Nem tudná valaki a homepage címét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!