|
|
|
|
 |
Esbeta férje
2000-02-13 21:29:18
|
1
|
Biztos a NIOK-ról van szó... (Margit krt. )
Majd megnézem a számukat.
De adhatjátok közvetlenül nekünk is! :-)
|
|
 |
fej
2000-02-13 20:34:42
|
0
|
| Hát úgy tűnik, hogy az elmúlt 2,5 órában nulla volt a válaszadási kedv. Ja sajna én sem tudom:( |
|
A hozzászólás:
 |
Kitty
2000-02-13 17:53:35
|
-
|
Elmúlt napokban láttam óriásplakátokon, hogy hirdetnek egy olyan telefonszámot-homepage-címet, ahol érdeklődni lehet a szervezetek, stb felől, akiknak az adó 1%-át lehet adni.
Nem tudná valaki a homepage címét? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|