Keresés

Részletes keresés

Medieval Creative Commons License 2000-02-14 01:25:49 17
Úgy tesztek Lovassal együtt, mint ha nem tudnátok, hogy Oroszország katonapolitikai okokból tagja az Európa Tanácsnak. Ezzel a tagsággal persze szépen össze lehet mosni az Európai Úniót és a csecsenföldi népirtást. Mintha az az EU legnagyobb egyetértésével és támogatásával folyna. Ugye ezt nevezik hangulatkeltő csúsztatásnak (kösz, barco!)?

Aztán itt van a generációs kérdés. Eszerint csaknem egész Európa hatalmi elitje ugyanahoz a generációhoz tartozik, vagyis egykorúak. A hatalmi elit valamennyi tagja masírozott és éltette a Ho-t. Ez viszont alaptalan általánosítás. Itt én kérném Lovast és hívet, hogy hozzanak konkrét példákat! (Még az is lehet, hogy vannak, de ez nem menti az általánosítót a felelősség alól.)

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-02-12 17:19:30 16
sok igazsag van Lovas cikkeben, de ez az egyik legnagyobb

" De Brüsszel
néma maradt. Hiszen az a haveri generáció
uralkodik Athénben is, amelyik 1968-ban
Amerika és Európa utcáin masírozott a
vérszomjas, barbár kommunista vezért, Ho
Si Minh-t éltetve. És az az Európa Tanács
is, amelynek egyik tagja - Oroszország -
éppen (az Amnesty International szerint is)
népirtással foglalkozik. Az igaz, hogy az
irtottak nem cigányok, nem zsidók, nem
négerek és nem homoszexuálisak. Vagyis
Oroszország tagsága továbbra is szilárdnak
tunik."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!