|
|
|
|
 |
Medieval
2000-02-14 01:25:49
|
17
|
Úgy tesztek Lovassal együtt, mint ha nem tudnátok, hogy Oroszország katonapolitikai okokból tagja az Európa Tanácsnak. Ezzel a tagsággal persze szépen össze lehet mosni az Európai Úniót és a csecsenföldi népirtást. Mintha az az EU legnagyobb egyetértésével és támogatásával folyna. Ugye ezt nevezik hangulatkeltő csúsztatásnak (kösz, barco!)?
Aztán itt van a generációs kérdés. Eszerint csaknem egész Európa hatalmi elitje ugyanahoz a generációhoz tartozik, vagyis egykorúak. A hatalmi elit valamennyi tagja masírozott és éltette a Ho-t. Ez viszont alaptalan általánosítás. Itt én kérném Lovast és hívet, hogy hozzanak konkrét példákat! (Még az is lehet, hogy vannak, de ez nem menti az általánosítót a felelősség alól.) |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-02-12 17:19:30
|
16
|
sok igazsag van Lovas cikkeben, de ez az egyik legnagyobb
" De Brüsszel
néma maradt. Hiszen az a haveri generáció
uralkodik Athénben is, amelyik 1968-ban
Amerika és Európa utcáin masírozott a
vérszomjas, barbár kommunista vezért, Ho
Si Minh-t éltetve. És az az Európa Tanács
is, amelynek egyik tagja - Oroszország -
éppen (az Amnesty International szerint is)
népirtással foglalkozik. Az igaz, hogy az
irtottak nem cigányok, nem zsidók, nem
négerek és nem homoszexuálisak. Vagyis
Oroszország tagsága továbbra is szilárdnak
tunik."
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|