|
|
|
|
 |
Medieval
2000-02-11 17:21:31
|
10
|
| Eggyel lejjeb! |
|
A hozzászólás:
 |
outer
2000-02-11 17:15:05
|
9
|
Most ez mi volt ?
Lovas tudósít mint gép, 2 tonna cikket beidéz, amit a magyar média nem, erre te aszondod, hogy oda ne rohanj.
Nem Lovast kell elismerni, arról kell írni miben nincs igaza.
csá |
|
Előzmény:
 |
Medieval
2000-02-11 16:43:12
|
7
|
Közszolgálati szerep, dokumentarista szerep... miközben mindenki más tomport nyal... oda ne gyalogoljak!
Képzeld el, ha én azt állítanám magamról, hogy az Indexen nekem jutot egyedül a hiteles és higgadt érvelés kötelessége, mert mindenki más valamelyik párthoz kötődik kutyahűséggel...
Az én szerepem az, hogy megjelenítsem az elfogulatlan kritikust, aki csak a tényeknek hisz... miközben mindenki más tomport... A Tisztelt Szaktársak a térdüket csapkodnák a röhögéstől! Úgy, mint ahogy' és is csapkodom a Demokrata ezen állításaitól. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|