Keresés

Részletes keresés

jólértesült Creative Commons License 2000-02-11 16:02:07 4
Természetesen, de előbb utóbb úgyis mindenki megnyugszik lásd Szerbia.
A hozzászólás:
dEta Creative Commons License 2000-02-11 15:58:22 3
Az meg, hogy kit golyóznak ki a klubból, az meg a klubtagok belügye. Nem?
Előzmény:
jólértesült Creative Commons License 2000-02-11 15:45:37 0
Egy 0-át megér.Ami a szomszédunkban történik az az ő belügyük.Nincs joga beleszólni senkinek.
Tiszta volt a választás ,vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!