|
|
|
|
 |
dEta
2000-02-11 15:58:22
|
3
|
| Az meg, hogy kit golyóznak ki a klubból, az meg a klubtagok belügye. Nem? |
|
 |
ideszületett csiga
2000-02-11 15:53:03
|
1
|
Az meg, hogy Izrael melyik diplomatáját hívja vissza és miért, az ő belügyük. Mi foglalkozzunk azzal, ami a Lajtának ezen az oldalán történik.
|
|
A hozzászólás:
 |
jólértesült
2000-02-11 15:45:37
|
0
|
Egy 0-át megér.Ami a szomszédunkban történik az az ő belügyük.Nincs joga beleszólni senkinek.
Tiszta volt a választás ,vagy nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|