Keresés

Részletes keresés

dEta Creative Commons License 2000-02-11 15:58:22 3
Az meg, hogy kit golyóznak ki a klubból, az meg a klubtagok belügye. Nem?
ideszületett csiga Creative Commons License 2000-02-11 15:53:03 1
Az meg, hogy Izrael melyik diplomatáját hívja vissza és miért, az ő belügyük. Mi foglalkozzunk azzal, ami a Lajtának ezen az oldalán történik.
A hozzászólás:
jólértesült Creative Commons License 2000-02-11 15:45:37 0
Egy 0-át megér.Ami a szomszédunkban történik az az ő belügyük.Nincs joga beleszólni senkinek.
Tiszta volt a választás ,vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!