Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
alfalfa58 Creative Commons License 2000-02-09 19:01:37 88
Pásztörperc & Csülök!

1. :-)

2. No jó, nem bánom: pusztán a Ti kedvetekért hajlandó vagyok - néha és egészen rövid időre - a politikai paletta mértani középpontjából félrelépni... :-)

Előzmény:
Pásztörperc Creative Commons License 2000-02-09 10:18:20 86
Végre értem, mi ez a súly a vállamon:-)

Black
refugee

(újabb 2 kifelejtett)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!