Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pásztörperc Creative Commons License 2000-02-09 10:02:20 83
Kedves alafalfa!

No igen ám, de SAJÁT értékelésem alapján (és természetszerűleg) ott CSAK én lehetek! :-)

Patmore

(egy azok közül, akiket az előbb kifelejtettem)

Előzmény:
alfalfa58 Creative Commons License 2000-02-09 09:42:40 82
Kedves Pásztörperc!

1. Lassan többségbe kerülnek azon coclib Tasztaltársak, akik engem (még, már?) nem beszélgetőpartnernek, hanem ellenségnek tekintenek - ami nekem nagyon fáj (már-már álmatlan éjszakákat okoz)... Így nagy megtiszteltetésnek tartom, és nem kis örömmel konstatálom, hogy Számodra "cca elfogadható ember" vagyok. :-)

2. Ámde. Hadd emlékeztesselek korábbi beírásomra: roppant visszafogott önértékelésem szerint én a politikai paletta mértani középpontjában foglalok helyet... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!