|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Pásztörperc
2000-02-09 10:02:20
|
83
|
Kedves alafalfa!
No igen ám, de SAJÁT értékelésem alapján (és természetszerűleg) ott CSAK én lehetek! :-)
Patmore
(egy azok közül, akiket az előbb kifelejtettem) |
|
Előzmény:
 |
alfalfa58
2000-02-09 09:42:40
|
82
|
Kedves Pásztörperc!
1. Lassan többségbe kerülnek azon coclib Tasztaltársak, akik engem (még, már?) nem beszélgetőpartnernek, hanem ellenségnek tekintenek - ami nekem nagyon fáj (már-már álmatlan éjszakákat okoz)... Így nagy megtiszteltetésnek tartom, és nem kis örömmel konstatálom, hogy Számodra "cca elfogadható ember" vagyok. :-)
2. Ámde. Hadd emlékeztesselek korábbi beírásomra: roppant visszafogott önértékelésem szerint én a politikai paletta mértani középpontjában foglalok helyet... :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|