|
|
|
|
 |
alfalfa58
2000-02-09 09:42:40
|
82
|
Kedves Pásztörperc!
1. Lassan többségbe kerülnek azon coclib Tasztaltársak, akik engem (még, már?) nem beszélgetőpartnernek, hanem ellenségnek tekintenek - ami nekem nagyon fáj (már-már álmatlan éjszakákat okoz)... Így nagy megtiszteltetésnek tartom, és nem kis örömmel konstatálom, hogy Számodra "cca elfogadható ember" vagyok. :-)
2. Ámde. Hadd emlékeztesselek korábbi beírásomra: roppant visszafogott önértékelésem szerint én a politikai paletta mértani középpontjában foglalok helyet... :-)
|
|
 |
rezső
2000-02-09 09:40:11
|
81
|
| kikérem magamnak |
|
 |
Jámbor
2000-02-09 09:39:51
|
80
|
Kedves Pásztörperc!
Randa hímsoviniszta vagy!
:-)
Más:
A szar büdös.
Ez magától értetődő és közönséges => triviális evidencia.
Jámbor |
|
A hozzászólás:
 |
Pásztörperc
2000-02-09 09:16:00
|
79
|
rezső
Trebitsch
cirmos
dekóder
alfalfa58
(Nem bezárólagos!! Csak akik épp eszembe jutottak!! A többiektől elnézést!!!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|