Keresés

Részletes keresés

dEta Creative Commons License 2000-02-08 18:08:41 74
látom.
mint a húgyfoltos októberi...
A hozzászólás:
Seki Waker Creative Commons License 2000-02-08 18:05:16 73
Hagyd, reménytelen :-(
Előzmény:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 17:57:58 72
Nehéz ez így...

nekem vers, neked trágár szemét, nekem költő, neked gazember.
Ez eddig rendben van.
De nyilvánvalóan gőzöd sincs miket írt évtizedekkel ezelőtt, mégis merészeled auszdergelenke legyávázni, ez szép. Dúsan cizellált lélekre vall.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!