Keresés

Részletes keresés

Seki Waker Creative Commons License 2000-02-08 18:05:16 73
Hagyd, reménytelen :-(
A hozzászólás:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 17:57:58 72
Nehéz ez így...

nekem vers, neked trágár szemét, nekem költő, neked gazember.
Ez eddig rendben van.
De nyilvánvalóan gőzöd sincs miket írt évtizedekkel ezelőtt, mégis merészeled auszdergelenke legyávázni, ez szép. Dúsan cizellált lélekre vall.

Előzmény:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 17:25:19 71
Na jó, nem akartam belemenni, de ha már személyeskedünk, hát legyen. ;-)

1. Ady, vagy József Attila már túlélt egypár divatot, meg egypár irodalmi maffiát. Majd "meglátjuk" hol lesz Petri 80 év múlva.
2. Az ide citált verseik, meg a zakatolós trágárkodás között van némi szinvonalbeli különbség.
3. Amit ők irtak, ahhoz akkor nem kevés bátorság is kellett. Ehhez a zakatoláshoz ma nem kell bátornak lenni, csak kellően aljasnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!