|
|
|
|
 |
nevtelen
2000-02-08 17:25:19
|
71
|
Na jó, nem akartam belemenni, de ha már személyeskedünk, hát legyen. ;-)
1. Ady, vagy József Attila már túlélt egypár divatot, meg egypár irodalmi maffiát. Majd "meglátjuk" hol lesz Petri 80 év múlva.
2. Az ide citált verseik, meg a zakatolós trágárkodás között van némi szinvonalbeli különbség.
3. Amit ők irtak, ahhoz akkor nem kevés bátorság is kellett. Ehhez a zakatoláshoz ma nem kell bátornak lenni, csak kellően aljasnak... |
|
A hozzászólás:
 |
dEta
2000-02-08 17:10:32
|
70
|
"P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki."
ja, 96-ban. Előtte meg évtizedeket szívott
"Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek..."
Azok. |
|
Előzmény:
 |
nevtelen
2000-02-08 17:06:46
|
69
|
Kedves dEta!
"1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson."
Nem mindig az érintett dönti el, hogy beletartozik, vagy hogy beletartozhat e az ötezerbe...
"2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig)."
P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki. ;-)
"3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól..."
Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|