Keresés

Részletes keresés

nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 17:25:19 71
Na jó, nem akartam belemenni, de ha már személyeskedünk, hát legyen. ;-)

1. Ady, vagy József Attila már túlélt egypár divatot, meg egypár irodalmi maffiát. Majd "meglátjuk" hol lesz Petri 80 év múlva.
2. Az ide citált verseik, meg a zakatolós trágárkodás között van némi szinvonalbeli különbség.
3. Amit ők irtak, ahhoz akkor nem kevés bátorság is kellett. Ehhez a zakatoláshoz ma nem kell bátornak lenni, csak kellően aljasnak...

A hozzászólás:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 17:10:32 70
"P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki."
ja, 96-ban. Előtte meg évtizedeket szívott

"Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek..."
Azok.

Előzmény:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 17:06:46 69
Kedves dEta!

"1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson."

Nem mindig az érintett dönti el, hogy beletartozik, vagy hogy beletartozhat e az ötezerbe...

"2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig)."

P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki. ;-)

"3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól..."

Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!