Keresés

Részletes keresés

dEta Creative Commons License 2000-02-08 17:10:32 70
"P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki."
ja, 96-ban. Előtte meg évtizedeket szívott

"Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek..."
Azok.

A hozzászólás:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 17:06:46 69
Kedves dEta!

"1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson."

Nem mindig az érintett dönti el, hogy beletartozik, vagy hogy beletartozhat e az ötezerbe...

"2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig)."

P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki. ;-)

"3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól..."

Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek...

Előzmény:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 15:56:19 63
1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson. Egész életműve arról szól, hogy ő nem az.
2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig).
3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!