|
|
|
|
 |
dEta
2000-02-08 17:10:32
|
70
|
"P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki."
ja, 96-ban. Előtte meg évtizedeket szívott
"Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek..."
Azok. |
|
A hozzászólás:
 |
nevtelen
2000-02-08 17:06:46
|
69
|
Kedves dEta!
"1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson."
Nem mindig az érintett dönti el, hogy beletartozik, vagy hogy beletartozhat e az ötezerbe...
"2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig)."
P.-t Kossuth dijjal "közösitették" ki. ;-)
"3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól..."
Mert bunkók vagyunk és érzéketlenek... |
|
Előzmény:
 |
dEta
2000-02-08 15:56:19
|
63
|
1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson. Egész életműve arról szól, hogy ő nem az.
2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig).
3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|