Keresés

Részletes keresés

alfalfa58 Creative Commons License 2000-02-08 16:48:14 67
Pásztörperc!

Nagyon jó, amit írsz, csak (már megint!) nem értem...

A hozzászólás:
Pásztörperc Creative Commons License 2000-02-08 16:30:03 66
Be kell valljam, azért néztem be ebbe a témába, mert láttam, hogy Seki Waker járogat ide — gondoltam, mostanra már megérttette a szokásos értetlenkedőkkel azokat a (jövök Nektek 1 kettős duplicitással:) triviális evidenciákat, mint a közvélemény strukturáltsága, a véleményvezérexerepe, az infó- és értékközvetítés folyamata, ilyesmi — szóval csupa olyan dolog, ami kéne ahhoz, hogy az "5000 értelmiségi" helyzete világos és egyértelmű legyen. De nem: úgy tűnik, ő is belefáradt (én is — soxor, sok helyen leírtuk már).

Így hát mindössze arra kérném a T. témanyitó és tsai figyelmét, gondolják át ŐSZINTÉN: ha az 5000 fickó válogatása az általuk vélelmezett (bár le nem írt) szempont(ok) alapján, (de OBJEKTÍVAN, tehát TÉNYLEG e szempontok alapján!) történne, kb. hányan lennének az így kiválasztottak? Ezek után, ha ezen őszinte becsléssel vmely, az ötezertől jócskán elmaradó számot kapnak, gondolják tán végig azt is: hátha az általuk vélelmezett szempontok tévesek (a vélelmezés kiindulási alapja rossz) és az az 5000 nem valamiféle kizárás, kirekesztés, hanem érdem alapú befogadás alapján áll össze — benne a legkülönfélébb nézet(rendszer)ek hiteles, másokra hatást gyakorló képviselőivel????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!