Keresés

Részletes keresés

dEta Creative Commons License 2000-02-08 15:56:19 63
1. Petri nem "ötezerértelmiségi", jót röhögne a besoroláson. Egész életműve arról szól, hogy ő nem az.
2. Tessenek elmerengeni, ki mindenki váltott már ki a magyar költészetben egy-egy versével hasonló felindulást (csak futólag: Petőfi, Ady, József A. ect. - a kiközösítéstől a sittig).
3. Az meg külön vicc, hogy nem teccenek észrevenni, hogy az Apokrif nem a Szent Családról szól...
A hozzászólás:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 15:46:45 61
Kedves dEta!

Igazán nem én tehetek arról, hogy a mai Magyarországon azt, hogy valaki "ötezerértelmiséginek" számitson, az ilyen "Zakatol a szentcsalád" szerű tettekkel kell kiérdemelnie. Ha tehetségtelen lenne mint egy rádiókabarista, legalább meg lehetne érteni, hogy miért van erre szüksége...

Előzmény:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 13:54:56 57
persze mindegy, Petri egy senki...
Mondjuk szerintem magyar költőben József Attila óta nem volt ekkora kaliber - talán Nagy László -, de hát kit zavar az. Most már titeket se fog sokáig zavarni, momentán a rákjával bíbelődik, egy-két éve ha van.

Ja, Patmore, vak vagy és süket. Petriben minden, de igazán minden van, csak egy nincs: gyűlölet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!