|
|
|
|
 |
Seki Waker
2000-02-08 15:54:34
|
62
|
Nincsen apám, sem anyám,
Se istenem, se hazám ...
Lehettem volna oktató
nem ily töltötólkoptató
szegény
legény
de a nincsen apám versemért ...
Szóval szeresd csak Rilkét, nincs vele semmi baj, de én meg azért imádkozom, hogy az egyetem fura-urai most ne tanácsoljanak el senkit két (amúgy jó) verssor miatt. Mert hátha az eltanácsolt illető egész népét tanítja, nem középiskolás fokon.
|
|
A hozzászólás:
 |
Patmore
2000-02-08 15:41:19
|
60
|
Köszi. Tudod az első találkozás a döntő, az olyan lett amilyen.
Inkább egy kis Rilkét, ha szabad választani. p. |
|
Előzmény:
 |
Seki Waker
2000-02-08 15:24:17
|
59
|
Kedves Patmore!
Nagyon helyesen teszed, ha imádkozol Petri Györgyért. Imád talán hatékonyabb lesz, ha az nem ellenségednek fog szólni, hanem egy nagy magyar költönek. Ajánlom tehát: olvasd el néhány versét. Öszintén szólva kicsit irigyellek, mert te most fogsz vele először találkozni, és egy új világot felfedezni mindig nagy kaland. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|