Keresés

Részletes keresés

Seki Waker Creative Commons License 2000-02-08 15:54:34 62
Nincsen apám, sem anyám,
Se istenem, se hazám ...

Lehettem volna oktató
nem ily töltötólkoptató
szegény
legény
de a nincsen apám versemért ...

Szóval szeresd csak Rilkét, nincs vele semmi baj, de én meg azért imádkozom, hogy az egyetem fura-urai most ne tanácsoljanak el senkit két (amúgy jó) verssor miatt. Mert hátha az eltanácsolt illető egész népét tanítja, nem középiskolás fokon.

A hozzászólás:
Patmore Creative Commons License 2000-02-08 15:41:19 60
Köszi. Tudod az első találkozás a döntő, az olyan lett amilyen.
Inkább egy kis Rilkét, ha szabad választani. p.
Előzmény:
Seki Waker Creative Commons License 2000-02-08 15:24:17 59
Kedves Patmore!

Nagyon helyesen teszed, ha imádkozol Petri Györgyért. Imád talán hatékonyabb lesz, ha az nem ellenségednek fog szólni, hanem egy nagy magyar költönek. Ajánlom tehát: olvasd el néhány versét. Öszintén szólva kicsit irigyellek, mert te most fogsz vele először találkozni, és egy új világot felfedezni mindig nagy kaland.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!