Keresés

Részletes keresés

Seki Waker Creative Commons License 2000-02-08 15:24:17 59
Kedves Patmore!

Nagyon helyesen teszed, ha imádkozol Petri Györgyért. Imád talán hatékonyabb lesz, ha az nem ellenségednek fog szólni, hanem egy nagy magyar költönek. Ajánlom tehát: olvasd el néhány versét. Öszintén szólva kicsit irigyellek, mert te most fogsz vele először találkozni, és egy új világot felfedezni mindig nagy kaland.

A hozzászólás:
Patmore Creative Commons License 2000-02-08 14:35:50 58
Mea Culpa, ezt valóban nem az én dolgom megítélni.
Azért, ha nem veszed zokon, imádkozni fogok érte. Ártani nem árt. p.
Előzmény:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 13:54:56 57
persze mindegy, Petri egy senki...
Mondjuk szerintem magyar költőben József Attila óta nem volt ekkora kaliber - talán Nagy László -, de hát kit zavar az. Most már titeket se fog sokáig zavarni, momentán a rákjával bíbelődik, egy-két éve ha van.

Ja, Patmore, vak vagy és süket. Petriben minden, de igazán minden van, csak egy nincs: gyűlölet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!