Keresés

Részletes keresés

nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 15:46:45 61
Kedves dEta!

Igazán nem én tehetek arról, hogy a mai Magyarországon azt, hogy valaki "ötezerértelmiséginek" számitson, az ilyen "Zakatol a szentcsalád" szerű tettekkel kell kiérdemelnie. Ha tehetségtelen lenne mint egy rádiókabarista, legalább meg lehetne érteni, hogy miért van erre szüksége...

Patmore Creative Commons License 2000-02-08 14:35:50 58
Mea Culpa, ezt valóban nem az én dolgom megítélni.
Azért, ha nem veszed zokon, imádkozni fogok érte. Ártani nem árt. p.
A hozzászólás:
dEta Creative Commons License 2000-02-08 13:54:56 57
persze mindegy, Petri egy senki...
Mondjuk szerintem magyar költőben József Attila óta nem volt ekkora kaliber - talán Nagy László -, de hát kit zavar az. Most már titeket se fog sokáig zavarni, momentán a rákjával bíbelődik, egy-két éve ha van.

Ja, Patmore, vak vagy és süket. Petriben minden, de igazán minden van, csak egy nincs: gyűlölet.

Előzmény:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 13:00:32 56
"Nem tudom ki az Petri..."
Nem mindegy? Benne van az "ötezer"-ben. És Kossuth dijas. Mint a Hofigéza. Gondolom ő is beleszámit az "ötezer"-be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!