Keresés

Részletes keresés

dEta Creative Commons License 2000-02-08 13:54:56 57
persze mindegy, Petri egy senki...
Mondjuk szerintem magyar költőben József Attila óta nem volt ekkora kaliber - talán Nagy László -, de hát kit zavar az. Most már titeket se fog sokáig zavarni, momentán a rákjával bíbelődik, egy-két éve ha van.

Ja, Patmore, vak vagy és süket. Petriben minden, de igazán minden van, csak egy nincs: gyűlölet.

A hozzászólás:
nevtelen Creative Commons License 2000-02-08 13:00:32 56
"Nem tudom ki az Petri..."
Nem mindegy? Benne van az "ötezer"-ben. És Kossuth dijas. Mint a Hofigéza. Gondolom ő is beleszámit az "ötezer"-be.
Előzmény:
Patmore Creative Commons License 2000-02-08 12:51:50 53
Érdekes ez az izé, mekkora gyűlölet kell ahhoz, h ilyet írjon vki... Vhol azt olvastam: "Semmi ugyanis a törvénytelen, így inkább magában tesz kárt mint a törvényben."
Nem tudom ki az Petri, de majd imádkozom érte.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!