|
|
|
|
 |
Gurg
2000-02-07 21:07:31
|
164
|
Igen
az jo
de ez a 10% kb. 10.000 embert jelent (kb.5000 felnottet), ugy latszik az ismeroseid mind ebbe az 5000-be tartoznak
a csak is jot jelenthet
|
|
A hozzászólás:
 |
Esbeta férje
2000-02-07 20:48:28
|
163
|
Mint egy az említettek közül-
közlöm veletek, hogy egyáltalán nem kívánom vissza a Kádár rendszert!
És akiket én ismerek, azok csaknem mind a 10%-ba tartoznak! |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2000-02-07 09:07:29
|
162
|
Kedves Tiborc!
"Na, ez nem igaz, nem valós! Uri Avneri ilyent nem mondhatott, nem ismerhette az akkori magyarországi rendszert!
Most szeretném olvasni az eredeti szöveget!
SZVSZ: ez nem igaz, ebben kételkedek! "
Ezt honnan tudod? Lehet, hogy Uri Avneri van annyira tajekozott, mellesleg a kadari Magyarorszagon is mar sok zsido elt itt, akik jottek-mentek Izraelbe (toluk hallhatta, hogy mi folyik Mo.-on), es a Kadar-korszak 57-89-ig tartott.
Bar szerintem a zsidok nagy (90) szazaleka a Kadar rendszerre, mint KANAANra gondolnak ma is vissza, erdemes korulnezni a topicokban.
Gurg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|