Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-02-07 21:07:31 164
Igen
az jo
de ez a 10% kb. 10.000 embert jelent (kb.5000 felnottet), ugy latszik az ismeroseid mind ebbe az 5000-be tartoznak
a csak is jot jelenthet
A hozzászólás:
Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-07 20:48:28 163
Mint egy az említettek közül-
közlöm veletek, hogy egyáltalán nem kívánom vissza a Kádár rendszert!
És akiket én ismerek, azok csaknem mind a 10%-ba tartoznak!
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-02-07 09:07:29 162
Kedves Tiborc!

"Na, ez nem igaz, nem valós! Uri Avneri ilyent nem mondhatott, nem ismerhette az akkori magyarországi rendszert!
Most szeretném olvasni az eredeti szöveget!
SZVSZ: ez nem igaz, ebben kételkedek! "

Ezt honnan tudod? Lehet, hogy Uri Avneri van annyira tajekozott, mellesleg a kadari Magyarorszagon is mar sok zsido elt itt, akik jottek-mentek Izraelbe (toluk hallhatta, hogy mi folyik Mo.-on), es a Kadar-korszak 57-89-ig tartott.

Bar szerintem a zsidok nagy (90) szazaleka a Kadar rendszerre, mint KANAANra gondolnak ma is vissza, erdemes korulnezni a topicokban.

Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!