Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-02-07 08:55:17 155
Elnézést kérek, kedves daisy!

Szorító: következik a 23. menet!

Izrael ma: fanatizmus, kirekesztés, a másság gyűlölete, rasszizmus /Új Magyarország, 1997. október/

Kemény, több, mint 18 oldal! /Page/
Nem mások kritikája, hanem saját riport. Nem az eredeti hangfelvétel, nem az angol szöveg, -gondolom, hogy eredetileg úgy készült, hanem magyar nyelvhelyességnek megfelelő, írott, és irodalmilag is értékelhető, újságcikknek megfelelő, könyv alakban is megfelelő alkotása.
Joel Alon nagykövet Deák Gáboron keresztül érkező elutasítása után a szerző a helyszínen /SZVSZ!/ készített három riportot:
-Az első riportalany Musztafa Natcse, hebroni polgármester
-A második Uri Avneri közíró, a Kmesszet volt tagja
-A harmadik Lea Cemel, ismert zsidó ügyvédnő

A részletekért tessék elolvasni a könyvet, takarékosabb asztaltársak keressék az archívumban!
Megéri!

Tisztelettel
Tiborc

A hozzászólás:
daisy2 Creative Commons License 2000-02-07 06:46:03 154
Ennél kézzelfoghatóbban, mint Te, talán senki sem érzékeltette Lovas erejét. Még pénzért sem olvasnád el, amit ír. De azért annyira izgatni látszik, hogy hozzászólsz ahhoz a topichoz, ami róla szól. Gratulálok. Menj az R. Székely topicba.
Előzmény:
Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-05 21:44:12 148
Kedves Tiborc, Kelemen Miklós és többek !

Csodálom erőfeszítéseteket, amellyel megkedveltetni próbáljátok Lovas- szerintetek örökbecsű-művét !
Be kell vallanom, ennek ellenére ( ! ) sem fogom megvenni és elolvasni. Akkor sem tenném, ha nekem fizetnének 10x1680 Ft.-ot !
Nem figyeltétek még meg, hogy az átkozott szoclibik sosem fordultak ehhez a módszerhez, hogy így terjesszék "hasonszőrű" társaik könyvét?
Talán érdemes volna ezen elgondolkodni...

Meg azon is, hogy ha már ajánlani akarjátok, nem volna-e célravezetőbb az objektívebb, tárgyszerűbb tájékoztatás?

Ja! azért arra kíváncsi lennék, miől hallgatott Konrád György 22 évig, ami egyenértékű bűn Csurka papa besúgó múltjával....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!